Te Fundit

Berisha: Vrasësi eksponent i LSI, ja fotot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:38 - 03/10/15 |
b.f

TIRANE- Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar disa foto sot sipas të cilit njëri prej autorëve të vrasjes së të enjtes në Tiranë është militant i LSI.
“Atentatori i mikut te Sajmir Tahirit Elvis Gacaj dhe vrasesi i dy viktimave tek shkolla “11 Janari” dy nete me pare, Sael Sulaj , eksponent i thekur i LSI”. Kështu shkruan Berisha në Facebook ndërsa boton edhe dy foto shoqëruesi të këtij komenti. Kujtojmë se një ditë më parë, Berisha akuzoi se shenjestra e këtij sulmi, shtetasi Elvis Gacaj është mështetur nga PS dhe ka qenë në fushatat e saj.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas