Sport

Ndeshjet me Serbinë e Armeninë, ja formacioni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:42 - 03/10/15 |
b.f

 

TIRANE- Trajneri i Kombetares, Giani De Biasi ka publikuar  listën e lojtarëve të cilët do të luajnë në dy ndeshjet e fundit ndaj Serbisë dhe Armenisë që Kombëtarja do të zhvillojë në kuadër të fazës eliminatore “Francë 2016”.

Tekniku italian këtë herë nuk ka “harruar” të ftojë dhe mesfushorin fantazist Alban Mehën, i cili nuk qe thirrur në ndeshjet e ndaj Danimarkës dhe Portugalisë.

Ervin Bulku nuk ka marrë këtë herë ftesë,ndërsa Mërgim Mavraj si duket nuk ka arritur të rikuperohet plotësisht që të jetë në këto ndeshje.

Lista e lojtarëve të thirrur ndaj Shqipëri – Serbi dhe Armeni – Shqipëri

 1. Etrit Berisha
 2. Alban Hoxha
 3. Orgest Shehi
 4. Ansi Agolli
 5. Arlind Ajeti
 6. Naser Aliji
 1. Lorik Cana
 2. berat Djimsiti
 3. Elseid Hysaj
 4. Amir Rrahmani
 5. Andi Lila
 6. Amir Abrashi
 7. Migjen Basha

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

  Pas