Kryesore

Berisha pas takimit në Vlorë: Ndjehem i frymëzuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:56 - 25/09/21 |
Opi Nion

Ish-Kryeministri Berisha është shprehur i frymëzuar pas takimit të mbajtur në qytetin e Vlorës me simpatizantët e PD-së. Në një prononcim të shkurtër për mediat në mbyllje të takimit, Berisha tha: “Ndjehem i frymëzuar. PD do të kthehet më e bashkuar, më e fortë, më e hapur dhe natyrisht më demokratike se kurrë”, u shpreh Berisha.

Më herët gjatë foltores në Vlorë, Berisha theksoi disa herë se ai kishte të tjera plane për vazhdimësinë, por sikurse u shpreh: “situata të tilla të ngrenë edhe nga varri po të jesh”./Opinion.al

Pas