Life Style

Berisha merr një çmim të veçantë, “8000 kate, në re”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:19 - 14/10/18 |
el ida

Ish-kryeministri Sali Berisha shpesh herë ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe pasionet e tij të mëdha. Ecja dhe noti janë disa prej tyre.

Ndaj  këtë ditë të diel ai ka zgjedhur që të na tregojë rekordin më të ri, duke marrë një tjetër çmim nga aplikacioni Fitbit.

“8000 kate, ne re!
Çmim i veçante ne një moment te veçante nga Fitbit! Sb”, shkruan Berisha, ndërsa ka publikuar edhe një foto ku shfaqet duke ecur buzë detit.

Pas