Aktualitet

Asgjësohen 100 rrënjë kanabis në Krujë, në kërkim pronarët e tokës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:49 - 09/08/21 |
Opi Nion

 Rreth 100 rrënjë kanabis janë asgjësuar këtë të hënë nga policia e Krujës në fshatin Larushk të këtij qyteti.

Sipas neës 24, policia ka shpallur në kërkim dy persona, pronare të tokës ku u gjet e kultivuar bima narkotike.

Personat e shpallur në kërkim janë shtetasit e identifikuar me inicialet F.Ç dhe A.Ç./Opinion.al

Pas