Kronikë

Aksident me vdekje gjatë natës në Ndroq, humb jetën 36-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:13 - 10/08/21 |
Opi Nion

Një aksident me vdekje është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Ndroq. Sipas policisë, dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë ka humbur jetën një prej drejtuesve 36-vjeç.

“Rreth orës 01:50, në Ndroq, mjeti me drejtues shtetasin V. B., është përplasur me mjetin me drejtues Sh. B., rreth 36 vjeç.  Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën shtetasi Sh. B”, thuhet në njoftimin e policisë.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas