Te Fundit

Plagosja në Shkodër, të riut i prenë rrugën dhe e qëlluan me automatik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:53 - 09/08/21 |
Opi Nion

Detaje të reja janë mësuar nga plagosja në Shkodër. Klan News raporton se  23-vjeçarit Paulin Harusha i kanë prerë rrugën persona të armatosur.

Sipas policisë, atentati i dështuar ndaj tij ka ndodhur në rrugën e Nderlysës, ku është qëlluar më automatik.

Fatmirësisht i riu ka mundur t’u shpëtojë plumbave dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë që ende nuk dihen autorët e kësaj ngjarje.

Pas