InstaBIZ

Armina Mevlani “transgresive” në Milano Fashion WeekBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:48 - 01/10/15 |
root

Armina Mevlani ka postuar një sërë fotosh në blogun e saj, me veshjet e fundit në javën e modës në Milano. Këtë herë modelja ka vendosur të jetë shumë transgresive dhe shumë ekstravangante. Xhinset Zara, çanta Yves Saint Laurent, xhaketa e lëkurës Dsquared2 dhe sandalet Guiseppse Zanotti, e tregojnë Arminën shumë stil. Fashionistja Mevlani do të postoj së shpejti edhe fotografi nga Java e Modës në Paris.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas