InstaBIZ

Gati dueti i Sabri dhe Ermal Fejzullahut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 01/10/15 |
root

Artistët e familjes Fejzullahu, Sabriu dhe Ermali do të vijnë së shpejti me një duet. Sipas mediave kosovare, kënga është në përfundim dhe madje është vendosur edhe titulli i saj. Do të titullohet Nostalgji. Sabriu pas shumë disa dekadash karrierë ka të gjithë të drejtën të ndihet nostalgjik, megjithëse nuk është larguar asnjë ditë nga muzika. Por edhe Ermali që është ende i ri në moshë, do të këndojë me nostalgji.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas