InstaBIZ

Inva Mula në Tiranë për darkën e ambasadorëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:54 - 01/10/15 |
root

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula ka mbërritur në Tiranë. Ajo do të jetë e ftuara e nderit në mbrëmjen e ambasadorëve, që do të mbahet në 7 tetor në “Pallatin e Brigadave” në Tiranë. Burime për Opinion.al na kanë zbuluar që kjo mbrëmje do të moderohet nga Arbana Osmani, ndërsa pjesa e kulinarisë i është besuar masterchef-it, Renato Mekolli. Inva është shfaqur mbrëmë në një event në Tiranë dhe ja tek e shohim krah këngëtares, Jonida Maliqi.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas