-Jetë dhe Stil

Aplikacioni i ri që po çmend përdoruesit e internetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:28 - 27/11/15 |
root

“Acapella” është apliakacioni më i ri për të cilin po çmenden të gjithë përdoruesit e internetit. Njerëzit realizojnë disa video duke i renditur ato në atë formë që aplikacioni ju mundëson një harmoni perfekte.

Acapella është lancuar vetëm para disa javësh dhe është rritur në mënyrë të shpejtë. Përfaqësuesit e saj thonë se tashmë i kanë 6 milionë përdorues.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas