-Jetë dhe Stil

Vajzat greke shesin trupin për një sanduiç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:51 - 27/11/15 |
root

Një studim i fundit i bërë në Greqi, rezulton se femrat greke dominojnë prostitucionin këtë periudhë, duke zëvendësuar kështu vajzat e Europës Lindore.

Përveç këtij fakti është venë re gjithashtu se ato shiten shumë lirë, aq sa çmimi i një sanduiçi, raporton “The Independent”.

“Disa gra e shesin trupin vetëm për një copë djath, apo edhe për një sanduic ngaqë janë të uritura”, ka thënë profesori i sociologjisë në Universitetin e Athinës,  Gregory Laxos.

 

KOMENTO (8)

Shkruaj nje koment

 1. Greqia ka patur gjithmone cmimin e prostitutave me te lira te europes. Por une nje gje nuk kuptoj, kur mund te q.sh me nje sanduic, si ka mundesi qe rritet perdite numri i byth q.rave andej? ;)

 2. Po çjane keto lajme pe delli mo idiote. Po pjerdhin greçkat per sanduiçet tuaj mo kardhashe. Boll se late nam, ketu ne shqiperi studentet vene per nje hamburger me pleqte mo idiote.

 3. Lat nam more !!! Cfare jane keto lajme…
  Kemi dhe ne vajza qe ta lejne per dy byrek me gjize!
  Nxirreni dhe kete lajm se do beni namin.

 4. Si mund te logarisesh gjendjen ekonomike greke me tonen
  Ata kane leke te jetojne e 100vjet pa pune kurse ne as per 24 ore

 5. ky artikull vjen ere “o sa mire qe po vuajne greket se ndihemi me mire”. mos ushqeni ndienjen nekrofile te shqiptareve

Pas