-Jetë dhe Stil

Edhe nuse… edhe fotografe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:15 - 27/11/15 |
root

Liisa Luts është nusja më e re që i është shtuar kësaj bote. Ajo u martua në 28 gusht dhe zgjodhi që të ishte edhe nuse edhe fotografe, ndonëse me këtë të fundit nuk kishte asnjë lidhje.

Fotografitë që ka shkrepur janë të mrekullueshme…

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas