InstaBIZ

Anjeza Shahini surprizohet për ditëlindjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 05/05/16 |
root

Megjithëse nuk do të rritet këngëtarja Anjeza Shahini ka festuar ditëlindjen e saj. Pas martesës ajo jeton më bashkëshortin e saj në Londër, i cili duket se ka suprizuar bashkëshorten e tij duke e çuar në një vend shumë special.

Anjeza ka marrë urime edhe nga shumë fansa dhe ndjekës në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas