InstaBIZ

Ja komentet e Çilit me familjarët e Alban HoxhësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:58 - 05/05/16 |
root

Këngëtarja është shprehur se ata janë vetëm miq shumë të mirë dhe asgjë më shumë. Por duket se miqësia e saj shkon përtej Albanit në profilin e Facebook­-ut të nënës dhe motrës së futbollistit, ku këngëtarja komenton mjaft ngrohtë.

Në një foto ku shfaqet Albani me të birin, të publikuar në profilin e nënës së tij, Çiljeta ka komentuar përmes ‘dy zemrave’. Gjithashtu në një foto të publikuar në Instagramin e Albanit, Çiljeta i ‘dërgon puthje’ dhe një ‘kurorë mbreti’.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas