InstaBIZ

Foto/ Renato Mekolli zbulon të dashurënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:04 - 05/05/16 |
root

Masterchefi i njohur Renato Mekolli, ndodhet prej disa ditësh jashtë Shqipërie duke shijuar pushimet në ishujt greke. Por sot ai na ka zbuluar me kë po i kalon këto pushime dhe ajo është një vajzë shumë simpatike, të cilën ai është duke e fotografuar.

“Gjithmonë pas një mashkulli të suksesshëm fshihet një femër e fortë”, është kjo dixhitura me të cilën Renato e ka plotësuar këtë fotografi, duke lenë të kuptohet se kjo është partnerja e tij e re.

13177606_10208331192510602_4493003988576707896_n

Nuk e dimë nëse vajza është greke apo shqiptare, por do ta zbulojmë në vijimësi…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas