InstaBIZ

Anjeza Shahini: Ja pse preferova të grimohem lehtëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:32 - 16/09/15 |
root

Grimi i lehtë i Anjeza Shahinit, është komentuar jo vetëm në media por edhe nga fansat e vet këngëtares. Në rrjetet sociale ata e kanë pyetur shpesh Anjezën sepse zgjodhi një grim aq natyral, për dasëm e saj  dhe sigurisht që edhe për këto pyetje këngëtarja e ka një përgjigje:

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas