InstaBIZ

Xhensila-Fansave: Unë nuk vjedh klikimeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 17/09/15 |
root

Para pak ditësh u hoq nga You Tube video e këngëtares Xhensila Myrtezaj, “Ama dorën”. Në rrjetet sociale u aludua menjëherë se video ishte hequr nga You Tube, për shkak se këngëtarja kishte dashur të blinte klikime fallco dhe për këtë shkak You Tube e kishte fshirë automatikisht nga faqaj. Ja ku vjen sot edhe reagimi i Xhensilës:

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas