InstaBIZ

Anjeza Maja i rikthehet gatimit…këtë herë në Top-Channel


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 17/09/15 |
root

Moderatorja Anjeza Maja, do ti rikthehet edhe njëherë programeve të gatimit. Këtë herë do ta shohim të prezantoj një emision të tillë por në ekranin e Top-Channel. Pas eksperiencës si spikere e edicionit qendror të lajmeve në TVSH, Anjeza do të vendos përsëri “përparsen” e kuzhinës dhe do të prezantojë “Në shtëpinë tonë”, programin më të ri kushtuar amvisave. Kujtojmë që një eksperiencë të ngjashme moderatorja Maja e ka patur në 2012, në A1 Report duke prezantuar krah zonjës Tefta në programin “Rreze Dielli”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas