InstaBIZ

Pamela Anderson seksi edhe 48 vjeç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:47 - 17/09/15 |
root

Ajo ka qenë një nga femrat më seksi dhe të komentuara, në kohën kur interpretonte në serialin e famshëm ” Baywatch”. Por ndonëse ka kanë kaluar gati 20 vjet nga shfaqja e këtij seriali, Pamela Anderon vazhdon të jetë përsëri një seks simbol. Ndonëse është 48 vjeç, format e saj trupore janë te mrekullueshme. Fotot nudo për revistën “Flaunt” ne e vërtetojnë këtë.

Any age of sexy: The stylised images showed she still has a body to die for 

Jet setter: Pamela was seen jetting into LA on Tuesday after attending the Toronto Film Festival

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas