-Jetë dhe Stil

Ja çfarë është e aftë të bëj një grua xheloze… ndiqni sherrinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 17/09/15 |
root

Një grua italiane kishte zbuluar që bashkëshorti e tradhtonte dhe ka bërë një skandal të vërtet në rrugë. Dy gratë janë përballur teksa bënin “shopping” në një qendër tregtare në Napoli dhe përveçse kanë bërë një super sherr thuhet se gruaja i ka kafshuar shumë fort gishtin dashnores së burrit, duke krijuar kështu një panik shumë të madh të vajza e lënduar.

https://www.youtube.com/watch?v=BpMojIQI10g

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas