InstaBIZ

Angela Martini mohon lidhjen me 68 vjeçarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 19/10/15 |
root

Angela Martini është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së shtypit rozë. Modelja është përfolur për një lidhje të mundshme me manjatin amerikan Russell Simons, i njohur në industrinë e muzikës si themelues i label-it Def Jam. Madje u tha se bukuroshja shqiptare është shumë e dhënë pas 68 vjeçarit.Por, Angela ka mohuar lajmin, duke u shprehur se ajo dhe Russell janë vetëm miq, të tillë kanë qenë gjithmonë, madje Angela e sheh atë si vëlla të madh.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas