InstaBIZ

Andrra Destani më e famshme se Sinan HoxhaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 01/09/15 |
root

Sinan Hoxha ka aktualisht në krah një bashkëshorte shumë bukuroshe. 20 vjecarja nga Kumanova, Andrra Destani e cila prej vitesh ka jetuar në Gjermani duket se është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale. Në një vëzhgim që kemi bërë në Instagram, kemi venë re që Andrra ka tashmë më shumë ndjekës se bashkëshorti i saj, Sinan Hoxha. Duke qenë se ajo ka një bashkëshort shumë të njohur dhe popullor, sigurisht që edhe popullariteti i saj do të rritej. Sinan Hoxha dhe Andrra Destani u lidhën në martesë të enjten e kaluar dhe dasma e tyre ishte një lajm tejet i komentuar në mediat rozë.

11924857_10207054415456765_1222087755_n11949611_10207054414456740_1250168265_n

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas