InstaBIZ

Renato Mekolli punëson Blerina Bombaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:24 - 01/09/15 |
root

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli do të shpërngulet nga Greqia dhe do të jetoj në Tiranë. Ai ka dhënë dorëheqjen nga një prej restoranteve më të mira të shtetit fqinj, për të hapur një akademi gastronomike në Shqipëri, për të gjithë ata që e adhurojnë gatimin. Pjesë të stafit, Mekolli do të ketë edhe dietologen e njohur të programit ” E diela shqiptare”në Tv Klan, Blerina Bombaj. Mekolli dhe Bombaj janë miq të vjetër, por duke qenë se janë edhe profesionist në profilet e tyre, me siguri do të jenë të suksesshëm në këtë projekt të tyren të ri.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas