InstaBIZ

Albana Osmanin e gjeni edhe në variant kukulle


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:40 - 10/09/15 |
root

Albana Osmani, moderatorja e “Fiks Fare” është surprizuar nga një iniciativë shumë e këndshme, të cilën e ka marrë vesh rastësisht edhe vet. Shumë nga adhuruesit e saj do të mund të kenë në dorë tashmë kukullën 3D, që do të ketë fytyrën dhe emrin Albana. Të ardhurat nga ankandi do të shkojnë për bamirësi, në ndihmë të familjeve në nevojë. Ja çfarë shkruan moderatorja në profilin e saj në Instagram, kur mësoi këtë lajm.

“Më thanë që ishin bërë ca kukulla të vogla në 3D, tani kanë ardhur në Shqipëri nga një kopje e vetme. Gjithsej 5 të tilla! U gëzova shumë kur më thanë do të takojmë të japim kukullën “Albana”. Gati qesha me të madhe. Me vete mendova motra ime ka qenë më e bukur se unë tërë jetën, asaj i thoshin kukulla tërë njerëzit, mua më donin për radhën e bukës. Këto kukulla do shiten online dhe çdo fitim do shkojë për bamirësi. Në ato momente më rrahu zemra! Mendova sërish motra ime del fituese se edhe kur më thirrën kukull më bënë për t’më shitur. Në të vërtetë zemra më rrahu nga gëzimi.. Sepse me çdo gjë timen dhe çfarë përfaqësoj do gëzoj me shpirtin plot nëse i shërbej minimalisht një fëmije, një zonje apo zotërie kudo në një cep të vendit tim.. Do ju njoftoj sapo të kem në duar produktin që do ju sensibilizojë, shpresoj të gjithëve!!! P.S motra do blejë kukullën me zor dhe madje do e mbajë mbi televizor.”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas