Kryesore

Aksioni opozitar, PD mbledh Këshillin KombëtarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:14 - 20/09/22 |
Opi Nion

Ditën e hënë më 26 shtator, Partia Demokratike do të mbledhë Këshillin Kombëtar. Mësohet se në rend dite situata politike dhe vendimmarrja mbi aksionin opozitar.

Gjithashtu, do të shqyrtohet ecuria e procesit të nisur nga grupet e punës në të gjithë vendin për konsolidimin e strukturës së PD.

Njoftimi:

Kryetari i Këshillit Kombëtar
Edi Paloka ka njoftuar se ditën e hënë, 26 shtator, ora 17.00, mblidhet Këshilli Kombëtar i PD me rend dite:

– Diskutime rreth situatës politike dhe vendimarrje mbi aksionin opozitar.

Në këtë kuadër do të shqyrtohet ecuria e procesit të nisur nga grupet e punës në të gjithë vendin për konsolidimin e strukturës së PD.

Pas