Aktualitet

Aksidenti në Shkopet/ Ja kush janë vëllezërit që ranë me makinë në liqenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:31 - 30/04/16 |
b.f

Policia e Burrelit ka dhënë të tjera detaje për ngjarjen e ndodhur sot pranë Tunelit të Shkopetit ku një makinë tip Benz ra në liqenin me të njëjtin emër. Sipas policisë në makinë udhëtonin tre vëllezër dhe kushëriri i tyre. Viktimat janë Afrim Rexhepi dhe Fitim Nelku, ndërsa të plagisur kanë mbetur Artan dhe Ajet Rexhepi. Të aksidentuarit po ktheheshin nga puna, ku punonin si punëtor ndërtimi në Shupenzë të Dibrës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas