InstaBIZ

Aida Shtino: Ku je?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:01 - 19/09/15 |
root

Kur të gjithë mendonin se Aida Shtino ndodhej jashtë Shqipërie, moderatorja e programit “Ku je”, shfaqet në një intervistë për gazetën “Paloma” ajo thotë se nuk është larguar jashtë vendit dhe se së shpejti do të kthehet me një projekt të ri televiziv. Ajo ka thënë gjithashtu se që prej muajit qershor, i është bashkuar forcës politike, PDIU pasi i pëlqen shumë program i kësaj force politike. Aida Shtino ka thënë se i mungon shumë publiku i saj dhe se mezi pret të rikthehet përsëri. Ndoshta me programin “Ku je”?!… Kjo mbetet për tu parë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas