InstaBIZ

Artenisa Ozaj shtatzënë, pret fëmijën e parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:10 - 19/09/15 |
root

Moderatorja dhe juristja simpatike, Artenisa Ozaj pret fëmijën e saj të parë. Biondja e ëmbël e ekraneve, sapo ka hyrë në muajin e katërt të shtatzënisë dhe shprehet se është shumë e emocionuar. Ajo thotë gjithashtu për Opinion.al se lajmin e shtatzënisë e ka mësuar gjatë pushimeve në Spanjë me bashkëshortin e saj, Olsin. Ne i urojmë asaj shtatzëni të mbarë e të qetë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas