Te Fundit

Ahmetaj; Kasa fiskale, tani e kemi seriozishtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:33 - 21/09/15 |
b.f

 

I ftuar në emisionin “Opinion” Ministri i Ekonomisë Arben Ahmetaj pyetjes së gazetarit Blendi Fevziu se përse tani ky aksion, i është përgjigjur se “Aksioni per kontrollin fiskal të territorit nuk ka të bëjë as me të voglin dhe as me të madhin”. Ngacmimit që çdo vit është bizneseve u është shitur kasë fiskale, Ahmetaj i është përgjigjur që gjithmonë ka njëherë të parë serioze, ndërkohë që bizneset ankohen se u shkojnë paratë vetëm duke blerë kasa fiskale sa herë ndërrohet qeveria.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas