Politikë

Zgjedhjet në PD, deri në orën 15:00 kanë votuar më shumë se 31 mijë anëtarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:35 - 22/05/22 |
Opi Nion

Ndërsa votimi i anëtarëve të PD për kryetarin është shtyrë deri në orën 20:00, Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale pranë Partisë Demokratike njofton se deri në orën 15.00, kanë votuar 31.590 anëtarë, nga të cilët 8526 në kryeqytet./Opinion.al

Pas