Aktualitet

Zgjedhjet e 25 prillit, Rama mbledh drejtuesit politik në qarqe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:50 - 15/02/21 |
Doriana Çepunaj

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë të hënë drejtuesit politikë në qarqe. Mbledhja po zhvillohet në selinë rozë.

 Siç shihet dhe nga fotot kreu i qeverisë ka hyrë në selinë e Partisë Socialiste dhe pas tij edhe kreu i Bashkisë së Tiranës dhe drejtuesi politik i qarkut të Tiranës, Erion Veliaj.

 Kjo mbledhje vjen në një kohë kur kanë mbetur më pak se 70 ditë nga zgjedhjet e 25 prill. Ndërkohë që Partia Socilaiste kërkon një mandat të tretë në këto zgjedhje.

Pas