Aktualitet

Zgjedhjet, Basha takim në “selinë blu” me shefen e misionit të OSBE-ODIHR


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:33 - 03/05/21 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, po zhvillon një takim me shefen e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek.

 Sipas Abc news, takimi po zhvillohet në selinë blu, ndërsa tema kryesore e diskutimit do të jetë zgjedhjet e 25 prillit.

 Ky takim vjen në një kohë që misioni i OSBE-ODIHR pritet që të nxjerrë raportin përfundimtar mbi parregullsitë dhe rekomandimet e tyre mbi procesin zgjedhor të 25 prillit./Opinion.al

Pas