InstaBIZ

Zanfina Ismaili në top formë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 21/10/15 |
root

Këngëtarja nga Kosova, Zanfina Ismaili shquhet për format e saj mjaft seksi dhe tërheqëse. Në këtë drejtim ajo nuk ngurron të postoj foto provokuese në rrjetet sociale. Ky fustan “nude” e tregon perfekt motrën e Adelinat Ismailit. Nga ajo presim vetëm një këngë tashmë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas