Aktualitet

51 vende të reja tek Gjosha dhe Harito


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:17 - 21/10/15 |
b.f

TIRANË- Pas asaj letrës së zv.drejtorit të Burgjeve, Bledar Skenderi, i cili i ankohej Kryeministrit Rama se LSI i bënte emërimet pa pyetur asnjë, as PS, zor të besohet se në një institucion shtetëror mund të futesh në punë me konkurs. Gjithsesi Opinion.al bën detyrën ju informon se në dikasterin e Integrimit dhe Inovacionit që drejtohen përkatësisht nga Gjosha dhe Harito janë shpallur 51 vende të lira pune. Departamenti i Administratës Publike ka shpallur konkurset në bazë të kërkesave të ministrive, ku kërkohen specialistë dhe drejtues të sektorëve të integrimit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas