InstaBIZ

Xheloze për Nick? Komenti i Priyankës tek Miley nuk kuptohet


               Publikuar në : 16:58 - 14/03/19 |
xhu lia

Çifti i njohur i showbizit botëror Nick Jonas dhe Priyanka Chopra u kurorëzuan në martesë në vitin 2018 dhe janë padyshim dy nga personazhet më të pëlqyer.

Këtë herë ata kanë qenë në vëmendje të mediave për shkak të një komenti Nick ka bërë në disa foto të vjetra të kohës kur ishte pjesë e Disney,  të ish të dashurës së tij Miley Cyrus.

“E mrekullueshme. Këto foto të vjetra kanë qenë zjarr”. Këtë koment në Nick, Miley e ka publikuar në Instagram dhe ka shkruar: “Kur edhe ish-i dashuri jot e di që rrjetet e tua sociale kanë qenë zjarr”,-ka shkruar Miley.

Por këto postime duket se nuk kanë shpëtuar nga vëmendja e Priyankës e cila ka shkruar: “Bashkëshorti im ka të drejtë. Këto postime janë zjarr”. Nuk dihet nëse këto komente kanë shkaktuar xhelozi apo zënka mes çiftit, por Prianka duket e i ka marrë me sportivitet./Xh.K/Opinion.al/

 

Pas