InstaBIZ

Pas akuzave për tradhti i fejuari i J.Lo shfaqet më sy të nxirë


               Publikuar në : 18:40 - 14/03/19 |
xhu lia

Pak ditë pasi këngëtarja Jennifer Lopez dhe sportisti Alex Rodriguez shpallën fejesën e tyre, ish-kolegu i tij Jose Canseco e akuzoi se ai ka prej vitesh një lidhje me ish-bashkëshorten e tij.

Këto lajme duket se nuk i afektuan pushimet e J.Lo dhe Alex në Bahamas. Por me të mbërritur në Miami, Alex u fotografua nga paparacët me një sy të nxirë duke shkaktuar thashetheme të shumta.

Ndërkohë pas akuzave të Canseco ka reaguar në rrjete sociale edhe ish-bashkëshortja e tij duke thënë se asgjë nga ato që ai ka thënë janë të vërteta.  

“Këto akuza false që Jose po bën nuk janë të vërteta. Unë e njoh Alex-in për shumë vite dhe ka 5 vjet që nuk e kam takuar fare. Sigurisht që nuk kam fjetur me të. Jam mikesha e të dyve, Alex dhe Jennifer. Sa për Jose, ai mund të vazhdojë të luajë me miqtë e tij alienë”,-ka thënë ish-bashkëshortja e Jose, Jessica./Xh.K/Opinion.al/

 

Pas