-Jetë dhe Stil

Foto/Kombinimet e veshjeve me ngjyrë të zezë për t’u dukur me klas


               Publikuar në : 19:17 - 14/03/19 |
xhu lia

Ngjyra e zezë në veshje është gjithnjë në modë.

Por shpesh duhet të kemi kujdes me kombinimet e ndryshme që mund të veshim me këtë ngjyrë.

Përmes këtyre propozimeve mund të përzgjidhni veshjet plot klas me ngjyrën e zezë./Xh.K/Opinion.al/

s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9 s10 s11 s12 s13 s14
<
>

Pas