Kronikë

Vritet me armë zjarri një 35-vjeçar në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:41 - 23/12/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytet. Raportohet se një 35-vjeçar është vrarë me armë zjarri në Kodër Kamëz.Mësohet se viktima është gjetur brenda një automjeti me targa të huaja.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat se si ka ndodhur krimi i rëndë. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe ka filluar hetimet./Opinion.al

Pas