Aktualitet

Vritet 35-vjeçari në Tiranë, policia: Është rrethuar zona, po sekuestrojmë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:52 - 23/12/21 |
Opi Nion

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me vrasjen e ndodhur rreth orës  19:56, në Kodër Kamëz. Autoritetet bëjnë me dije se në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vrarë me armë zjarri brenda në një automjet me targa të huaja, shtetasi C. K., rreth 35 vjeç, banues në lagjen Nr.1 Bathore.

Ndërkohë rrethuar zona dhe po sekuestrohet çdo prove e mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

Më datë 23.12.2021, rreth orës  19:56, në Kodër Kamëz, në rrugën “Nikoll Vatnikaj”,  në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vrarë me armë zjarri brenda në një automjet me targa të huaja, shtetasi C. K., rreth 35 vjeç, banues në lagjen Nr.1 Bathore.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor.

Është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, sekuestrimin e çdo prove të mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

Pas