Kronikë

Vrasja e 35-vjeçarit në Kodër Kamëz, dyshohet se u qëllua me silenciator


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:07 - 23/12/21 |
Opi Nion

Një vrasje me armë zjarri u regjistrua mbrëmjen e së enjtes në Kodër Kamëz.  Policia bëri me dije se viktimë ka mbetur 35-vjeçari me inicialet C.K. Ai u gjet brenda një makinë me targa të huaja.

 Ndërkohë nga informacionet paraprake dyshohet se krimi është kryer me një armë me silenciator pasi nuk janë dëgjuar të shtëna.

 Policia njofton se është rrethuar zona dhe po sekuestrohet çdo prove e mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës  19:56, në Kodër Kamëz, në rrugën “Nikoll Vatnikaj”,  në rrethana ende të paqarta. 

Pas