Aktualitet

Vrasja në Tiranë, Berisha:Ministri i familjes gili, vili, mili me Kreun e Meduzës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:07 - 13/11/21 |
Opi Nion

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhjen me vrasjen e dyfishtë në kryeqytet. Përmes një postimi në Facebook ai shprehet se në vend gjithçka ëhstë jashtë kontrollit ndërsa hedh akuza ndaj Ministrit të Brendshëm dhe qeverisë.

“Tirana dhe Shqiperia në kthetrat e krimit. Ekzekutohen me breshëri kallashi ne mes të Tiranës dy të rinj

Ministri i Familjes gili, vili, mili me Kreun e Meduzes!

Gjithçka jashte kontrollit ne Narkoshtetin e pare dhe te vetem ne Europe”, shkruan Berisha./Opinion.al

 

Pas