Kronikë

Vrasja e dyfishtë në Malësinë e Madhe, kush i çoi tek parcelat e hashashit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:48 - 08/10/20 |
Opi Nion

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me varsjen dyfishtë në Malësinë e Madhe, ku u ekzekutuan me armë zjarri Klement Papaj dhe Vilson Çutaj.

Papaj dhe Çutaj dyshohet se janë vrarë nga Danjel Pepaj, i cili pas ekzekutimi i fshehu trupat e tyre.

Ndërkohë, mësohet se Klement Papaj dhe Vilson Çutaj janë çuar tek parcela e Danjel Pepaj nga babai i këtij të fundit, Rrok Pepaj.

Autori e ka qëlluar Klement Pepajn me plumb në ballë, kurse Vilson Çutajn e ka vrarë duke e qëlluar në brinjë dhe bark./ Opinion.al

Pas