Aktualitet

Presidenti Ilir Meta i ftuar sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:04 - 08/10/20 |
Opi Nion

Presidenti Ilir Meta do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në emisionin “Opinion”, ku do të flasi për zhvillimet e fundit politike në vendin tonë.

Presidenti vjen në emisionin e sotëm në një moment retorikash dhe përplasjesh të vazhdueshme me kryeministrin Edi Rama në lidhje me miratimin e ndryshimeve në Kodin Zgjedhor.

Meta do të përgjigjet në “Opinion” për hapat e radhës që presidenti do të ndjek pas paralajmërimeve të bëra ndaj mazhorancës.

Pas