Aktualitet

Voton Najada Çomo, shfaqet me vajzën dhe bashkëshortin pas 412 ditësh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:27 - 25/04/21 |
Opi Nion

Numri 2 i Partisë Socialiste për Tiranën, Najada Çomo ka votuar bashkë me familjen e saj, vajzën dhe bashkëshortin.

Në një postim në rrjetet sociale, Çomo teksa shkruan se tashmë ka votuar shfaqet në një kafe me familjen e saj pas 412 ditëve.

“Ne votuam, nje kafe bashke me Rolin&Greis pas 412 diteve”, ka shkruar ajo krahas foto.

Najada Çomo ka qenë Shefja e Spitalit Infektiv në Tiranë, në vijën e parë të betejës me koronavirusin.  Me sa duket prej më shumë se një viti ajo nuk ka takuar familjarët për t’i mbrojtur nga infektimi me Covid-19./Opinion.al

Pas