Te Fundit

Vokshi – Beqajt në Opnion: Ti duhesh dënuar!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 29/10/15 |
b.f

E ka akuzuar drejpërdrejtë minsitrin Beqaj, lidhur me cështjen e recetave fiktive. “Ti duhesh dënuar për devijim të vendimeve të prokurorisë”. Kështu i është drejtuar deputetja Vokshi ministrit Beqaj, duke pohuar se janë miliona euro abuzime me receta fiktive dhe nuk ka asnjë masë administrative apo person të dënuar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas