Aktualitet

Betohet në Parlament deputeti Ndocaj, mungon Rama e Meta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:46 - 29/10/15 |
b.f

TIRANË- Eduard Ndocaj është zyrtarisht deputeti i Republikës së Shqipërisë. Ai u betua në sallën e parlamentin të enjten e 29 tetorit. Në sallë u vu re mungesa e Kryeministrit Edi Rama dhe Kryeparlamentarit Ilir Meta. Seanca drejtohet nga Valentina Leskaj. Deputeti socialist Ulsi Manja lexoi raportin e Këshillit për Rregulloren dhe Madantet i cili verteton ligjshmërinë e mandatit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas