Aktualitet

Topalli: Kush i paguan ekspozitat e Ramës, Spitali Amerikan?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:58 - 29/10/15 |
b.f

TIRANË- Deputetja Jozefina Topalli e ka marrë fjalën direkt pas betimit të Eduard Ndocajt në Parlament duke bërë verejtje znj. Leskaj për vonesën me dy orë të seancës plenare për shkak të defektit në foni. Më pas ajo ka hedhur akuza të rënda ndaj mazhorancës. Shqipëria nuk është e Papulëve, e Vilma Nushit dhe as e drejtorit të spitalit Amerikan që po shoqëron Ramën në Hong Kong”, tha Topalli. Çdo tender është klientelist tha Topalli, duke akuzuar edhe Leskajn për tenderin e të birit. Kjo mazhorancë ka mbaruar tha Topalli, deputeti që sapo i betua hyn në listë me PS por në fakt është deputet i Nard Ndokës. “Po Kryeministri me çfarë lekësh i hap ekspozitat në Hong Kong me lekët e Spitalit Amerikan?”, tha ndër të tjera Topalli.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas