Aktualitet

Këshilli i Mandateve ‘OK’ Ndocajt, pritet betimi në ParlamentBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 29/10/15 |
b.f

TIRANE- Këshilli i Mandateve dhe Imuniteteve është mbledhur në Kryesinë e Kuvendit pak para nisjes së seancës plenare të ditës së sotme. Këshilli shqyrtoi dhe miratoi dhënien e mandatit për deputetin më të ri të mazhorancës Eduard Ndocaj. Ai do të betohet në Parlament pas pak minutash. Ndocaj përfaqëson elektoratin e majte të Lezhës, pas dorëheqjes sëArben Ndokës.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas