Kronikë

Vlorë/Përfshihet nga flakët banesa në katin e katërt të pallatit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:24 - 09/09/21 |
el ida

Një banesë është përfshirë nga flakët këtë pasdite në qytetin e Vlorës. Policia  njofton se ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji”, dhe fatmirësisht  nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

“Sot, rreth orës 18:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, është përfshirë nga flakët banesa e shtetasit L. T, në katin e 4-të, të një pallati, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe shërbimi zjarrfikës”, njoftoi policia./Opinion.al

 

Pas